logo_assen_RANCH

Skupinové jízdy

Milovníci koní a dobrodružství, máme pro vás nezapomenutelný zážitek! Představujeme vám skupinové jízdy na koni, kde se můžete vydat na dobrodružství ve společnosti ostatních nadšených jezdců.

Naše skupinové jízdy jsou ideální pro všechny věkové kategorie a úrovně jezdeckých schopností. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý jezdec, naše zkušení instruktoři se postarají o vaši bezpečnost a pohodlí.

Během skupinových jízd na koni si budete moci vychutnat nádhernou přírodu a krásné scenérie, které nám naše okolí nabízí. Společně se svými novými jezdeckými přáteli budete objevovat lesy, louky a malebné stezky, přičemž si užijete ten úžasný pocit svobody a spojení s přírodou.

Naše skupinové jízdy jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací. Během nich se dozvíte více o péči o koně, správném sedu a komunikaci s koněm. Budete mít možnost sdílet své zážitky a dojmy s ostatními jezdci, a to vytvoří jedinečnou atmosféru a pocit sounáležitosti.

Ať už plánujete skupinový výlet s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce, naše skupinové jízdy na koni jsou perfektní volbou. Přináší nejen radost, dobrodružství a příležitost vytvořit si vzpomínky, ale také posilují týmovou spolupráci a komunikaci.

Takže připojte se k nám a zažijte skvělý čas na koni ve skupině. Pojďte objevovat krásu jezdectví, vytvářet nová přátelství a sdílet váš společný zájem o tyto majestátní zvířata.

Těšíme se na vás na našich skupinových jízdách na koni!

skupinove vyjizdky

RANCH ASSEN

Ostravská 29
Bohumín - Pudlov 735 51
Tel.: 724 111 186
E-mail: ranchassen@seznam.cz
GPS: 49.8946651 18.3310848

IČ: 29449626
DIČ:CZ29449626