logo_assen_RANCH

Zábava pro děti

Představujeme vám unikátní prostředí plné aktivit, které naplní jejich dny radostí a vzrušením.

Naše rančové dobrodružství je speciálně navrženo tak, aby děti zažily skutečnou radost ze světa koní. Nabízíme širokou škálu zábavných aktivit, jako je jízda na poníkovi, poníkárna, výuka ježdění a dokonce i malé soutěže. Děti se stanou skutečnými jezdci, kteří budou moci prozkoumávat svět na koni a rozvíjet své jezdecké schopnosti.

Naši zkušení instruktoři se budou starat o vaše děti a vytvoří pro ně bezpečné a příjemné prostředí. Budou je učit správnému zacházení s koněm, péči o něj a základy jezdeckých dovedností. Vaše děti se také naučí důležité hodnoty jako zodpovědnost, trpělivost a soucit při práci s těmito úžasnými zvířaty.

Kromě jezdeckých aktivit nabízíme také další zábavné aktivity pro děti. Mají možnost se vyřádit na našem hřišti, využít trampolíny, skluzavky a další herní prvky. Ať už se rozhodnou pro skákací hrad, výlet na procházku se zvířátky nebo tvořivé dílny, vaše děti se nebudou nudit ani na chvilku.

Naše rančové dobrodružství je vytvořeno s ohledem na to, aby děti zažily nezapomenutelný čas plný radosti, smíchu a nových přátelství. Jsme si jisti, že vaše děti se budou těšit na každou návštěvu našeho ranče a budou si odnášet vzpomínky na neuvěřitelné dobrodružství s koníky.

Takže neváhejte a připojte se k nám na našem ranči, kde čeká neomezená zábava pro vaše děti. Představte jim svět koní a dovolte jim prozkoumat jejich magii a krásu.

Těšíme se na setkání s vašimi malými jezdci!

zabava_pro_deti

RANCH ASSEN

Ostravská 29
Bohumín - Pudlov 735 51
Tel.: 724 111 186
E-mail: ranchassen@seznam.cz
GPS: 49.8946651 18.3310848

IČ: 29449626
DIČ:CZ29449626